Ogólnie


W trakcie budowy
 

Co warto wiedzieć?

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Naturalny, piękny i biały uśmiech przyciąga uwagę. Jako część Naszego wizerunku oraz wyglądu zewnętrznego jest bardzo ważny. Może on świadczyć o ogólnym zdrowiu i dobrobycie. Nowoczesna stomatologia estetyczna nie skupia się jednak tylko na poprawie kształtu lub koloru Naszego uzębienia. Zawiera ona w sobie kilka różnych gałęzi wiedzy umożliwiających odtworzenie harmonii między zębami i dziąsłami.


W ramach stomatologii estetycznej wykonujemy wybielanie zębów żywych i martwych (Czytaj więcej). Braki w uzębieniu, zęby bardzo zniszczone lub po leczeniu kanałowym ze względów na stopień uszkodzenia, trwałość i kosmetykę pokrywamy pełnoceramicznymi koronami i mostami lub wypełnieniami o typie nakładów (inlay, onlay). W odcinku przednim w celu poprawy kształtu i koloru zębów proponujemy licówki ceramiczne, które jesteśmy w stanie wykonać nawet bez  konieczności ich szlifowania.(Czytaj więcej)

Jest wiele sposobów na odbudowę i poprawę Państwa uśmiechu. Nowoczesna stomatologia w wielu przypadkach jest w stanie to zapewnić. Niezmiernie ważne są nie tylko rezultaty leczenia, lecz także ich długotrwały efekt. W tym pomogą Państwu regularne wizyty kontrolne, zabiegi profilaktyczne i higienizacyjne. Czytaj więcej

W Naszym gabinecie skupiamy się również na uświadamianiu Państwu danego problemu stomatologicznego i estetycznego, możliwości jego leczenia oraz wszelkich następstw i powikłań związanych z samymi zabiegami.

Foto – Pracownia techniki dentystycznej Wojciech Kozak

 

Przypadki kliniczne


W trakcie budowy