Ogólnie

W trakcie budowy

 

Co warto wiedzieć?

PEDODONCJA = STOMATOLOGIA WIEKU ROZWOJEGO

Stomatologia dziecięca zajmuje się rozwiązywaniem problemów stomatologicznym u dzieci i młodzieży. Należy tu rozróżniać choroby zębów mlecznych od chorób zębów stałych niedojrzałych.

W Naszym gabinecie kładziemy nacisk na odpowiednią dla młodych pacjentów  i sprzyjającą chęci dalszej długotrwałej współpracy atmosferze w czasie wizyty. W przypadku pierwszej, adaptacyjnej u Nas wizyty zapraszamy do działu tym poświęconemu (czytaj dalej).  

Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną dziecka. Jej istotą jest szeroko pojęta profilaktyka tj. niedopuszczanie do powstania problemu (czytaj dalej) oraz lakowanie zębów (czytaj dalej). Rodzice muszą pamiętać, że bardziej komfortowe dla ich dziecka jest zapobieganie chorobie niż jej późniejsze leczenie. Jesteśmy w stanie także pomóc Państwu w przypadku urazu zęba lub konieczności leczenia endodontycznego (czytaj dalej).  Przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń diagnostyczno-terapeutycznych metody leczenia w Naszym gabinecie są bezbolesne, skuteczne i bezpieczne zarówno dla dzieci, jak i ich opiekunów.

 

Przypadki kliniczne


W trakcie budowy