Ogólnie


W trakcie budowy
 

Co warto wiedzieć?

IMPLANTOLOGIA

CO WARTO WIEDZIEĆ O IMPLANTACH, IMPLANTOLOGII, IMPLANTOPROTETYCE? JAK WYGLĄDA ZABIEG? CZY JA MOGĘ MYŚLEĆ O IMPLANTACH? – zapraszam do działu, w którym dowiesz się wszystkiego!

Na początku odpowiedz sobie na pytania:
- czy straciłeś jednego zęba lub ich większą liczbę?
- czy masz problem z użytkowaniem protezy całkowitej lub częściowej?
- czy jesteś niezadowolony ze swojego mostu protetycznego?
Implanty stomatologiczne są preferowaną metoda odbudowy brakujących zębów oraz najskuteczniejszym sposobem podparcia protezy całkowitej lub częściowej. Stały się obecnie najlepszym narzędziem protetycznym i ułatwiają codziennie życie ludziom  na całym świecie. To zastępcze zęby, które wyglądają jak Twoje własne i które odczuwasz jak własne. Dzięki nim możesz się uśmiechac, rozmawiac i jesc, a przede wszystkim nie martwic się niedogodnościami związanymi z brakiem/brakami zębów lub z korzystaniem z protez ruchomych.
Implanty stomatologiczne często nie są droższe niż konwencjonalne zabiegi. Jeśli weźmiesz pod uwagę czas niezbędny do dopasowania protezy lub szkody wyrządzone sąsiednim zębom przez mosty, okaże się, że implanty są najbardziej opłacalną i najzdrowszą metodą odbudowy zębów.

Przy odpowiedniej higienie Twoje implanty będą Ci służyć przez całe życie.

Umów się na wizytę konsultacyjną i dowiedz się o szczegółach możliwości leczenia implantoprotetycznego!

Protezy ruchome na implantach

 

Przypadki kliniczne

Przedstawiam stronę, w której mogę zaprezentować Państwu sposób uzupełnienia braku pojedynczego zęba lub grupy zębów z zastosowaniem leczenia implanto-protetycznego. Wprowadzenie wszczepu (implantu) to bardzo precyzyjny i bezpieczny zabieg. Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym i zwykle trwa około 15-20 minut.

PACJENT 1.
Uzupełnienie braków dolnych zębów trzonowych (d36,35,34,44,45,46) z wykorzystaniem implantów i koron kompozytowych cementowanych na implantach.

PACJENT 2
Uzupełnienie braku dolnego zęba trzonowego (d37) z wykorzystaniem implantu i korony przykręcanej („z dziurką”) metalowo-porcelanowej na implancie

PACJENT 3
Uzupełnienie braków dolnych zębów trzonowych (d36,35,34) z wykorzystaniem implantów i koron cementowanych metalowo-porcelanowych na implantach.

PACJENT 4
Proteza całkowita dolna wsparta na dwóch implantach. Proteza wsparta na elementach zatrzaskowych (łączniki kulowe).