Ogólnie


W trakcie budowy
 

Co warto wiedzieć?


CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

Nowoczesna chirurgia stomatologiczna to nie tylko ekstrakcja (usunięcie) zniszczonego, złamanego zęba lub pozostawionych korzeni i cały strach związany z tym przykrym doświadczeniem. To przede wszystkim szereg zabiegów tkanek twardych i miękkich w obrębie jamy ustnej umożliwiający poprawianie uśmiechu dzięki implantom czy rekonstrukcjom kostnym (sprawdź dział – IMPLANTOPROTETYKA). To co wydawało się kiedyś niemożliwe, dzisiaj stało się rutynowymi zabiegami, które w łatwy, bezbolesny sposób poprawiają komfort życia i samopoczucie pacjentów.

Takie zabiegi jak:

- hemisekcja (usunięcie jednego, chorego korzenia zęba trzonowego lub przedtrzonowego) – pozwalają na uratowanie zęba, który w przeciwnym razie musiałyby zostać usunięty,

- implantacja natychmiastowa (w trakcie jednego zabiegu usuwany jest konieczny do usunięcia ząb, a w jego miejsce wprowadzany jest implant ) – umożliwiają one w najlepszy i możliwie najkrótszy sposób szybką odbudowę utraconego zęba.

Wszystkie zabiegi są przewidywalne i bezpieczne. Wykonywane są bezboleśnie, w miejscowym znieczuleniu, w warunkach ambulatoryjnych, przy zachowaniu aseptyczności pola operacyjnego, najczęściej poprzedzone wizytą konsultacyjną.

Dzisiejsza chirurgia stomatologiczna pozwala poczuć się pięknym i zdrowym.

 

Przypadki kliniczne


W trakcie budowy