„MATERNIAK Prywatny Gabinet Stomatologiczny” to praktyka rodzinna, istnieje w Trzebini już od ponad 20 lat. Zapoczątkowali go Anna i Piotr Materniak. Obecnie w skład zespołu lekarzy dentystów dołączył również syn, Aleksander Materniak.

Co Nas wyrożnia? Profesjonalizm.

Oferujemy indywidualne i kompleksowe spojrzenie na Państwa problemy stomatologiczne. W miłej, przyjemnej atmosferze odpowiemy na każde pytanie. Dysponujemy specjalistycznym, najnowocześniejszym dostępnym na rynku sprzętem diagnostyczno-terapeutycznym. Wiedzę, jaką posiadamy, stale poszerzamy na sympozjach i szkoleniach lekarzy w kraju i za granicą. Innowacyjne rozwiązania, które stosujemy codziennie w Naszej praktyce, umożliwiają bezpieczne, bezbolesne, skuteczne i przewidywalne leczenie.

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług oraz długotrwałe efekty. Często w celu wizualizacji warunków występujących w jamie ustnej lub zrozumienia danego problemu posługujemy się obrazami i prezentacjami wyświetlanymi na ekranach monitorów. Współpracujemy również z renomowanymi laboratoriami dentystycznymi. Połączenie Naszego długoletniego doświadczenia z ciekawym, świeżym podejściem do estetyki i trendów występujących w nowoczesnej stomatologii oraz osiągnięć współczesnej techniki pozwoli sprostać Państwa wymaganiom.

Zapraszamy!