Zapraszamy do strony poświęconej prezentacji przypadków klinicznych pacjentów, u których konieczne było przeprowadzenie leczenia endodontycznego (kanałowego) wykonywanego w Naszym gabinecie. Wszystkie zabiegi wykonywane są w osłonie koferdamu i pod mikroskopem. Przypadki kliniczne

Droga Koleżanko, Kolego!

Czy mieliście kiedyś problem z udrożnieniem kanału korzeniowego lub z jego szczelnym wypełnieniem? Zdarzyło Wam się złamać narzędzie w kanale i nie potrafiliście je usunąć? Chcielibyście we właściwy, najodpowiedniejszy sposób zaopatrzyć ząb po leczeniu endodotycznym? W takich sytuacjach możesz zwrócić się do Nas. Chętnie pomożemy! Technologie, które stosujemy i nowoczesny sprzęt diagnostyczno-terapeutyczny, którym dysponujemy umożliwiają wykonywanie zabiegów w sposób bezpieczny, przewidywalny i skuteczny. Jesteśmy zrzeszeni z PTE (Polskie Towarzystwo Endodontyczne).

Pacjent, który zostanie do nas skierowany z pisemnym skierowaniem i prośbą o wykonanie wyłącznie leczenia endodontycznego, zostanie przyjęty w ramach: „Practice Limited to Endodontics” , to znaczy, że będzie u niego wykonane tylko i wyłącznie leczenie kanałowe danego zęba. Po wykonaniu zleconego zabiegu pacjent odsyłany jest do lekarza kierującego na dokończenie wcześniej zaplanowanego leczenia.

Mile widziane pisemne skierowanie i/lub opis przypadku.