Cennik stanowi informację ogólną. Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. Dokładną informację na temat zabiegów i ceny otrzymają Państwo w gabinecie od lekarza.

CENNIK ZABIEGÓW

Gwarancja.
W trosce o dobro pacjenta pracownicy i współpracownicy gabinetu wykonują swoje usługi z należytą starannością na najwyższym poziomie. Udzielamy dwuletniej gwarancji na wykonane w gabinecie wypełnienia (plomby) oraz dwu lub pięcioletniej na uzupełnienia protetyczne. Jeżeli w okresie gwarancyjnym wypełnienie w zębie lub uzupełnienie protetyczne ulegnie deformacji, zmieni kolor lub wypadnie wówczas zostanie w możliwie szybkim terminie nieodpłatnie naprawione lub wymienione na nowe. Reklamacja nie jest uwzględniana w przypadku gdy pacjent:
W trosce o dobro pacjenta pracownicy i współpracownicy Gabinetu wykonują swoje usługi z należytą starannością na najwyższym poziomie. Udzielamy dwuletniej gwarancji na wykonane w gabinecie wypełnienia (plomby) oraz dwu lub pięcioletniej na uzupełnienia protetyczne. Jeżeli w okresie gwarancyjnym wypełnienie w zębie lub uzupełnienie protetyczne ulegnie deformacji, zmieni kolor lub wypadnie wówczas zostanie w możliwie szybkim terminie nieodpłatnie naprawione lub wymienione na nowe. Reklamacja nie jest uwzględniana w przypadku gdy pacjent:
- przerwał zaplanowane leczenie
- nie stosuje się do zaleceń lekarza dotyczących higieny jamy ustnej i protez stałych (korony, mosty protetyczne) lub ruchomych (akrylowe, szkieletowe)
- nie zgłasza się na wizyty kontrolne, obowiązkowe co 6 miesięcy (podczas których wykonywane jest profesjonale oczyszczanie zębów ze złogów kamienia nazębnego) lub wg zaleceń lekarza po zakończeniu leczenia
- ma braki w uzębieniu lub starte uzębienie
- ma wady ortodontyczne
- użytkuje lub przechowuje protezy niezgodnie z zaleceniami lekarza
- samodzielnie dokonuje korekt, przeróbek, napraw uzupełnienia protetycznego
- uległ wypadkowi w wyniku którego doszło do uszkodzenia uzupełnień
- cierpi na bruksizm (zgrzytanie zębami)
- ma postępujące zaniki kostne powodujące osiadanie protez
- uszkodził protezę poza jamą ustną
- posiada biżuterię w obrębie jamy ustnej (piercing)